30.4.13

Otwarcie sklepu SiNSAY

24 kwietnia w środę miało miejsce otwarcie sklepu Sinsay.
Wpierw odbył się Vip Sale, następnie oficjalne otwarcie. Mile zaskoczyły mnie tłumy dziewczyn czekające z niecierpliwością na otwarcie sklepu. Co do kolekcji, to ciuchy naprawdę świetne i co ważne w przystępnej cenie.

photos by Katarzyna, me

25.4.13

I love trench coat!


Wczoraj uczestniczyłam w otwarciu nowego sklepu SiNSAY w Gdańsku (a dokładniej w Alfie), tak więc niedługo pojawi się tu krótka relacja z eventu.
Co do zestawu, uwielbiam wszelkiego rodzaju trencze. Są bardzo praktyczne, do większości stylizacji pasują, pozostając eleganckie.

coat - CUBUS | shirt, trousers, bag - H&M | shoes - Quazi


Photos by Katarzyna

23.4.13

Pokaz Mody Trójmiejskiej, ENDORF!NS

W czwartek wraz z moją fotografką Krystianą, wybrałyśmy się do Sopotu na Pokaz Mody Trójmiejskiej, który odbył się w klubie Atelier. Najpierw uczestnicy zaprezentowali własne stylizacje, następnie wystylizowani w najnowszą kolekcję sklepu New Yorker przeszli się po wybiegu.
na koniec prawdziwe szczery uśmiech ;)
Photos by Krystiana Pachołek, me

17.4.13

Finally Spring!

shirt, skirt - sh, boots, glasses - H&MPS. Serdecznie zapraszam !

8.4.13

Feel like Hipster! // Happy birthday Miss Sasanja, 3rd birthday blog!


Ogłaszam wszem i wobec, że Miss Sasanja obchodzi dziś 3 urodziny! Jestem szczęśliwa, bo lubię pracować nad blogiem i sprawia mi to mega frajdę! Prowadzenie bloga zabiera większość mojego wolnego czasu, ale to dobrze! Jestem wdzięczna wszystkim osobom, które pomagają mi, aby Miss Sasanja wciąż istniała. Dziękuje moim czytelnikom, którzy odwiedzają "saske", powiem tak, motywujecie mnie do pracy! Buźka dla Was! ♥


hat - H&M, blouse - sh, shirt - nn, leggings - Terranova, backpack - Adidas, shoes - Nike


Photos by Wiktoria

ME ON FACEBOOK

xoxo