27.9.12

Autumn ...

Jesień przyszła za szybko! W niedziele się zaczęła i już zdążyłam się przeziębić i złapać grypę. Zestaw prościutki, ale idealny na jesień. Burgundową czapkę zakupiłam w niejakim F&F, który mieści się na hali w Tesco. Granatowy płaszczyk pochodzi z H&M'u i służy mi już jakiś dobry rok, założyłam do niego plecaczek w azteckie wzory z River Island.
coat,trousers - H&M, hat - F&F, backpack - River Island, shoes - Converse

ME ON FACEBOOK

xoxo ♥

23.9.12

New Converse

Nie wiem czy dobrze zrobiłam kupując Conversy na jesień, ale jednak to uczyniłam i jestem z nich zadowolona, póki co są moimi małymi oczkami w głowie. :)
ME ON FACEBOOK

xoxo♥

19.9.12

Casual outfit

jacket, trousers, shoes - H&M, shirt - Vero Moda, bag - Mohito

ME ON FACEBOOK

xoxo♥

14.9.12

Victoria Beckham

Rzadko dodaję kolekcję projektantów, bo często nie podobają mi się wszystkie projekty. Dziś dodaję całą kolekcję Victorii Beckham na wionę-lato 2013 podczas NYFW. Jestem pod wielkim wrażeniem całej kolekcji Victorii i muszę przyznać, że wszystkie kreacje podobają mi się w 100%.

pics from pudelek.pl

ME ON FACEBOOK

xoxo♥

7.9.12

Last flower power

Przepraszam za małą zawiechę na blogu, ale rozpoczął się rok szkolny i mam niestety mało czasu na blogowanie. Zestaw typowo letni, ponieważ zdjęcia robiłam pod koniec sierpnia. Bluzkę w kwiatki połączyłam z podwijanymi jeansami i 'melisskami'. Na dworzu czuć już zbliżającą się jesień, szkoda bo jeszcze chciałam pocieszyć się latem. :)
shirt - sh, trousers,bag - H&M, wedges - Carry

ME ON FACEBOOK

xoxo♥