30.8.12

N°1

Bluzkę, którą dzisiaj prezentuję kupiłam za grosze w sh. Ostatni tydzień wakacji mija mi strasznie szybko, ale nastawiam się psychicznie, że 3 września wracamy do szkoły. Zestaw typowo letni, bo w Gdańsku pogoda bardzo 'wakacyjna'. Już po mału trzeba się przygotować na nadchodzącą jesień, jesienne propozycje zapowiadają się bardzo ciekawie.
shirt - sh, shorts - nn, shoes - Bata

ME ON FACEBOOK

xoxo♥

27.8.12

Elegantly

Dziś zestaw bardziej elegancki niż dotychczas. Bardzo lubię elegancję, chyba po mojej mamie. :) Bluzkę właśnie skradłam jej, dodałam do niej tylko czerwoną apaszkę i naszyjnik. Fryzurę robiłam sobie sama i muszę przyznać, że długo się z nią męczyłam, ale wyszła tak jak chciałam! Buty na obcasie co prawda, nie nadają się na spacer po lesie, ale 'chcieć to móc'. :)
shirt - Carry, leggings - F&F, bag - H&M, scarf - nn, bracelet - She Bijou


ME ON FACEBOOK

xoxo♥

19.8.12

Totally retro

dress - sh, hat - F&F, shoes - Carry

ME ON FACEBOOK

xoxo♥

16.8.12

Floral shirt

Nie wiem czy wiecie jak bardzo lubię wszelkie rodzaje jazzówek. Na blogu pojawiły się już pare razy. Ostatnio zainwestowałam w nowe. Koszulę kupiłam w Stradivariusie na przecenach, motyw kwiatowy od paru lat mnie ciągle urzeka i wcale mi się nie nudzi.
shirt - Stradivarius, trousers - H&M, shoes - Quazi


ME ON FACEBOOK


xoxo♥

11.8.12

Trench coat

Ostatnio pogoda nam znowu nie dopisuje, tak więc musiałam się zaopatrzyć w jakiś "lekki" płaszczyk. Wybrałam beżowy, klasyczny trench, jest odpowiedni na tę pogodę. Nie wiem jak Wam, ale mi strasznie szybko mijają te wakacje, już jest sierpień i niedługo znowu do szkoły! Dodam jeszcze, że torebka to następna rzecz wygrzebana w starociach.

coat - Cubus, shirt - Carry, bag - Vintage, trousers - H&M, shoes - Quazi


ME ON FACEBOOK


xoxo♥

7.8.12

Red dress

Czerwoną sukienkę, którą prezentuje dziś na sobie znalazłam w szafie mojej babci, to już kolejna "perełka" wynaleziona w szafie babci. Kolczyki za to znalazłam w mojej piwnicy w starych rzeczach, nie mogę uwierzyć, że dopiero teraz je odkryłam! Sukienka ma idealny według mnie krój, z tyłu ma kokardkę, ale niestety na zdjęciach jej nie widać.

dress, earrings - Vintage
ballerinas - H&M

ME ON FACEBOOK


xoxo♥