28.5.12

white

Dzisiaj duża dawka bieli! Do tego zestawu miałam wizje neonowego naszyjnika, ale jeszcze idealnego sobie nie sprawiłam, tak więc jest jak jest. Zauroczyły mnie czapki z daszkiem, tę udało mi się kupić za niecałe 3pln. Uwielbiam takie perełki!

Photos by Martyna

blouse - sh
trousers - Terranova
bag - asos.com
shoes - no name

ME ON FACEBOOK


xoxo♥

26.5.12

25.5.12

DIY ring

Moje najnowsze diy dzieło. Wystarczył gruby drut, koraliki i oto jest! :)

ring - diy

ME ON FACEBOOK

xoxo♥

21.5.12

Weekend in Warsaw

Weekend spędziłam w pięknej Warszawie. Przepraszam za jakość zdjęć, ale były one robione na szybko. Bluzkę z wyciętymi ramionami już kiedyś sama robiłam, ale to nie było to, co siedziało mi w głowie. Buszując w Vero Modzie trafiłam na idealną! Wybaczcie za małą zawiechę, postaram się wszystko ogarnąć i częściej dodawać posty!Photos by Dagmara

blouse - Vero Moda
trousers,ring,ballerinas - H&M
bracelet - NANU

ME ON FACEBOOK


xoxo♥

17.5.12

Trójmiejskie spotkanie blogerek

W zeszłą sobotę w Obsessive Studio odbyło się trójmiejskie spotkanie blogerek. Dziękuję bardzo Anecie za zaproszenie oraz Innookiej organizatorce spotkania! Wszystkie dziewczyny z którymi udało mi się porozmawiać, były naprawdę bardzo sympatyczne, panowała miła atmosfera! Na początku poczęstowano nas ślicznymi babeczkami z Magnolia cupcakes. Na koniec dostaliśmy prezenty od The Body Shop, Lirene, Pierre Rene, Ziaja, Joanna, Aura Herbals, KMS California i Nanu. Oby więcej takich spotkań! :) Zawartość prezentów oraz moje recenzje już niedługo!
Photos by ROX, MM Trójmiasto Maciek Czarniak


blouse,jacket,shoes - H&M
leggings - Terranova

ME ON FACEBOOK


xoxo♥

4.5.12

we love pastels

Jak Wam mija majówka ? Mi wspaniale! Co prawda nigdzie nie wyjechałam, ale się nieźle lenię.
Zestaw bardzo dziewczęcy i co lepsze w pastelowych barwach! :) Bluzka idealna na aktualne ciepłe dni. Połączyłam ją z spodniami siedem ósmych, które spisują się świetnie, do tego złote balerinki.
Miłego piątku! :)Photos by CLAUDJAVEblouse,ballerinas - H&M
trousers - CUBUS

ME ON FACEBOOKxoxo♥